Květen 2017

Myslíte si, že nepíšu? Omyl!

16. května 2017 v 17:48 | LadaCroft |  Blog
Možná jste zaznamenali menší počet přibývajících článků, než je obvyklé. Důvodem je to, že jsem momentálně na Erasmu a svůj blog chci přestěhovat na nové webovky www.ladacroft.eu. Sem jsem zatím vložila články z tohoto blogu o cestování, ale hlavně také vytvořila mnoho nových z mého Erasmu, týkajících se převážně Kanárských ostrovů a konkrétně Gran Canarie a míst, která zde můžete navštívit. Ve článcích naleznete i má videa z daných míst.

Takže pokud vám mé články chybí, nezapomeňte - http://ladacroft.eu/!

Zmizení Samanthy Shipleyové/She's Not There - Joy Fielding

2. května 2017 v 15:05 | LadaCroft
Představte si, že by vám někdo unesl dítě, aniž by zanechal jedinou stopu, která by vás mohla k nalezení vašeho ztraceného miminka navést. A co teprve, když jste i po patnácti letech v centru hledáčku fotografů a novinářů, kteří na vás nenechají nit suchou a podezřívají vás z vraždy vlastní ratolesti! Přesně to se stane Caroline, hlavní hrdince knihy Zmizení Samanthy Shipleyové od spisovatelky Joy Fielding, od které jsem četla také knihy Panenka, Dobré úmysly, Teď Neplač či Jane utíká, která patří do mých top 5 nejoblíbenějších knih. A i tato kniha přináší skvělé počtení.


Zdroj: Databáze knih: Zmizení Samanthy Shipleyové - Joy Fielding [online]. In: . [cit. 2017-05-02]. Dostupné z: <http://www.databazeknih.cz/knihy/zmizeni-samanthy-shipleyove-291665>