Proč muži nenosí podvazky - Jana Javorská

6. ledna 2017 v 1:21 | LadaCroft |  Knihy
Tato knížka (která je volným pokračováním Proč ženy nekouří doutníky) se mi dostala do rukou náhodou, někdy kolem jedné hodiny ráno. Nicméně jsem se do ní zažrala a nemohla přestat číst. Jedná se totiž o vtipné povídky, při jejichž čtení jsem dozajista iritovala sousedy - nemohla jsem se totiž přestat chechtat, a to pořádně nahlas Mlčící.

Zdroj: Databáze knih: Proč muži nenosí podvazky - Jana Javorská [online]. In: . [cit. 2017-01-06]. Dostupné z: <http://www.databazeknih.cz/knihy/proc-muzi-nenosi-podvazky-249675>


Jana Javorská je česká spisovatelka, která píše převážně erotické romány pro ženy. Píše nenáročně, takže jsou její knihy velmi oblíbené a vhodné pro každého. Proč muži nenosí podvazky (2015) je následovník knihy Proč ženy nekouří doutníky (2014), přičemž v obou najdeme mnoho vtipných povídek.

V této knize najdete mnoho povídek, které se nějakým způsobem týkají mužů, sexu, vztahů či popíjení, které do života mužů bezpochyby patří. Některé jsou "chutné", některé skutečně nechutné, nicméně všechny mají jedno společné - neuvěřitelně se u nich zasmějete. Cizímu neštěstí se totiž směje nejlépe...

Má zkušenost:
Povídek je pár (60 stránek), takže budete mít knihu, která je k prodeji hlavně jako ebook v e-shopech, velmi rychle přečtenou. Smích je totiž droga, takže je velmi těžké se od čtení odtrhnout.
Povídky jsou psané převážně v ICH formě, některé jsou popisovány vypravěčem, tak či onak jsou ovšem velmi čtivé. Autorka se s psaním moc nemaže a používá jazykové prostředky Čechům vlastní - vulgarismy Smějící se - což jen umocní zážitek. Věřím, že i vy si po přečtení budete takový pojem jako je například "válka hoven", velmi dlouho pamatovat.

Úroveň hltání: 4,5/5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 6. ledna 2017 v 2:15 | Reagovat

zajímavé :D

2 Veronika Veronika | Web | 7. ledna 2017 v 12:14 | Reagovat

To by se mi líbilo.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama