Leden 2017

Proč muži nenosí podvazky - Jana Javorská

6. ledna 2017 v 1:21 | LadaCroft |  Knihy
Tato knížka (která je volným pokračováním Proč ženy nekouří doutníky) se mi dostala do rukou náhodou, někdy kolem jedné hodiny ráno. Nicméně jsem se do ní zažrala a nemohla přestat číst. Jedná se totiž o vtipné povídky, při jejichž čtení jsem dozajista iritovala sousedy - nemohla jsem se totiž přestat chechtat, a to pořádně nahlas Mlčící.

Zdroj: Databáze knih: Proč muži nenosí podvazky - Jana Javorská [online]. In: . [cit. 2017-01-06]. Dostupné z: <http://www.databazeknih.cz/knihy/proc-muzi-nenosi-podvazky-249675>

Případy k rozlousknutí: Detektiv v nás/Whodunits - Tim Dedopulos

3. ledna 2017 v 23:50 | LadaCroft |  Knihy
K Vánocům jsem dostala knížku Detektiv v nás, kde se snažíte pomocí nápověd řešit jednotlivé příběhy a na konci knihy si můžete přečíst, zda jste případ rozlouskli, či vás zločinec převezl. Knížka je fajn oddechovkou před spaním, ale přesto bych ji doporučila spíš dětem od 10 let.

Zdroj: Databáze Knih: Případy k rozlousknutí: Detektiv v nás - Tim Dedopulos [online]. In: . [cit. 2017-01-03]. Dostupné z: <http://www.databazeknih.cz/knihy/detektiv-v-nas-306462>

Dospělost je mýtus/Adulthood is a Myth - Sarah Andersen

3. ledna 2017 v 21:30 | LadaCroft |  Knihy
Mám několik oblíbených tvůrců komiksů, přičemž jedním z nich je Sarah Andersen. A tak jsem si k Vánocům koupila její ebook. Prohlédla jsem ho zhruba během 30 minut a musím říct, že jsem se opravdu pobavila Usmívající se! Vřele doporučuji pro zlepšení nálady a prokrastinaci o zkouškovém.

Zdroj: Můj ebook