Listopad 2016

Tipy na dárky

28. listopadu 2016 v 0:08 | LadaCroft |  Povídky, zamyšlení, etc.
Jelikož se blíží Vánoce a já hrozně ráda nakupuji dárky (a dle mých přátel mám na dárky celkem "čuch"), rozhodla jsem se zde vytvořit takový malý seznam dle věku/pohlaví/zálib obdarovaného + navíc sekce "když jste v koncích" Smějící se. Věřím, že si zde každý najde alespoň inspiraci na (vánoční) dárky, kterými uděláte svým blízkým radost.


Krvavé dny

27. listopadu 2016 v 16:37 | LadaCroft |  Povídky, zamyšlení, etc.
A je to tu - Vaše slečna má zas své dny a přiznejme si, že je to hrůza pro obě strany. My jsme náladové, nesnášíme celý svět a věčně nás bolí břicho, vy zas nechápete, co jste zase provedli, a proč se z toho vašeho koťátka stala tahle prskající, drápající, nevzhledná potvora.

Zdroj: Toon Vectors: Cartoon Ugly Cat Angry [online]. In: . [cit. 2016-11-27]. Dostupné z: <http://www.toonvectors.com/clip-art/cartoon-ugly-cat-angry-black-and-white-line-art/21862>

QuickGame

12. listopadu 2016 v 15:51 | LadaCroft |  za zábavou
Spolužačka Janča slavila narozeniny a protože je to dobrodruh a blázen jak se patří, rozhodla se část oslavy přesunout do Prahy, kde jsme se s pár lidmi zúčastnili hry QuickGame. Zde jsme mohli ověřit nejen naší fyzičku a pohybové schopnosti, ale také ty týmové a občas doslova a do písmene překonat sami sebe. Navzdory tomu, že to byla pořádná zabíračka, jsme se ale vážně bavili a já osobně jsem si krom pár modřin odvezla i super zážitek na celý život Usmívající se!

Zdroj: QuickGame: logo [online]. In: . [cit. 2016-11-12]. Dostupné z: <http://www.quickgame.cz/cze/>

Krycí jména

5. listopadu 2016 v 8:57 | LadaCroft |  Hry
Po dlouhé době jsem zas zorganizovala menší sraz v Kavenu. Bohužel nás trochu tížil čas, takže jsme stihli zahrát "jen" dvě hry (Takenoko a Krycí jména), obě pro mě však byly novinkou, takže se mohu podělit o čerstvou recenzi.

Krycí jména je zábavná jednoduchá hra, kterou bych se nebála vzít třeba i do kolektivu do hospody, protože myšlenkové pochody, které při této hře mohou vznikat, rozhodně pobaví!

Zdroj obázků: SVĚT-HER.CZ: Krycí jména [online]. In: . [cit. 2016-11-05]. Dostupné z: <https://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/kryci-jmena>

Takenoko

4. listopadu 2016 v 16:50 | LadaCroft |  Hry
Po dlouhé době jsem zas zorganizovala menší sraz v Kavenu. Bohužel nás trochu tížil čas, takže jsme stihli zahrát "jen" dvě hry (Takenoko a Krycí jména), obě pro mě však byly novinkou, takže se mohu podělit o čerstvou recenzi.

Jednou z nich byla roztomilá hra Takenoko, která má sice delší pravidla, ale rozhodně se u ní budete bavit!

Zdroj obrázků: SVĚT-HER.CZ: Takenoko [online]. In: . [cit. 2016-11-04]. Dostupné z: <https://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/takenoko?gclid=Cj0KEQjw4_DABRC1tuPSpqXjxZwBEiQAhMIp63OHxkPK2cLZkcrVX-kZ3dA_5X5wiW-B-LwV5V-Xj2IaAiBa8P8HAQ>

Doctor Strange

1. listopadu 2016 v 8:36 | LadaCroft |  Sci-fi, fantasy
Do kin přichází nová Marvelovka o slavném neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangeovi. Já si ji samozřejmě nemohla nechat ujít, a to ani přes dost zvláštní trailer, který se mi nelíbil - dala jsem ale na hodnocení uživatelů čsfd. Pokud bych tento snímek měla popsat jen jedním slovem, to slovo - a věřte, že ho používám minimálně - by bylo HALUZ.

Zdroj: Česko-Slovenská filmová databáze: Doctor Strange (2016) [online]. In: . [cit. 2016-11-01]. Dostupné z: <http://www.csfd.cz/film/266804-doctor-strange/prehled/>