Říjen 2016

Online seznamky

28. října 2016 v 14:05 | LadaCroft |  Povídky, zamyšlení, etc.
Najít partnera podle svého očekávání bývá u většiny lidí dost těžké. Pokud jste ve vztahu nároční, jistě si projdete různým dohazováním od přátel, několika nepovedenými schůzkami či dokonce zklamáním a zlomeným srdcem. A tenhle proces může trvat opravdu hodně času, který se nám s přibývajícím věkem krátí - alespoň těm, co věří na opravdovou lásku a chtějí založit rodinu určitě. A pokud zrovna nejste nesmrtelní či cestující časem, je čas tou nejcennější komoditou, takže se ho snažíme co nejvíce ušetřit a minimalizovat čas strávený hledáním partnera. Přidejme si do této rovnice internet a vznikají Online seznamky.

V tomto článku naleznete pár mých postřehů + 4 krátké, vtipné a reálné konverzace.

Zdroj: Femina.cz - magazín, který ženám rozumí: Internetové seznamky? Jeden velký podvod! Co se ti může stát? [online]. In: . [cit. 2016-10-28]. Dostupné z: <http://www.femina.cz/magazin/sex-a-vztahy/internetove-seznamky-jeden-velky-podvod-co-se-ti-muze-stat.html>

Dívka ve vlaku/The Girl on the Train

15. října 2016 v 10:15 | LadaCroft |  Drama, thriller, horor, mysteriózní, historické
Bylo zcela jasné, že po přečtení knihy budu chtít vidět i film. A ten se po necelém roce od doby, kdy se mi tento bestseller dostal do rukou, probojoval do kin. A tak jsem na něj s kamarády vyrazila. A byla jsem příjemně překvapená, protože děj filmu prakticky ve všem kopíroval knihu, což se zas tak často nestává...

Zdroj: Conservative Book Club: Movie Review: "The Girl On The Train" [online]. In: . [cit. 2016-10-15]. Dostupné z: <http://www.conservativebookclub.com/21934/featured-article/movie-review-the-girl-on-the-train>

Na skok do Říma - levné ubytování

11. října 2016 v 22:16 | LadaCroft |  v Itálii
Se spolužačkou Jančou jsme už dělší dobu plánovaly výlet do Itálie, konkrétně do Říma. V tomto článku si můžete přečíst, jaké jsme sehnaly ubytování. V dalších článcích ale naleznete recenzi na CK Vega Tour, jak náš dvoudenní pobyt v Římě vypadal, na co si dát pozor, i o naší krátké zastávce ve Vatikánu.


Na skok do Říma - Vatikán

11. října 2016 v 22:12 | LadaCroft |  v Itálii
Se spolužačkou Jančou jsme už dělší dobu plánovaly výlet do Itálie, konkrétně do Říma. V tomto článku si můžete přečíst, jak vypadala naše krátká zastávka ve Vatikánu. V dalších článcích ale naleznete, recenzi na CK Vega Tour, jak náš dvoudenní pobyt v Římě vypadal, na co si dát pozor, i kde jsme bydlely.


Na skok do Říma - zkušenost s CK Vega Tour

11. října 2016 v 22:10 | LadaCroft |  v Itálii
Se spolužačkou Jančou jsme už dělší dobu plánovaly výlet do Itálie, konkrétně do Říma. V tomto článku si můžete přečíst recenzi na CK Vega Tour, se kterou jsme tam jely. Jak náš dvoudenní pobyt v Římě vypadal, kde jsme bydlely, či jak vypadaly první minuty ve Vatikánu, si můžete přečíst v dalších článcích.


Na skok do Říma - jak náš výlet vypadal

11. října 2016 v 22:04 | LadaCroft |  v Itálii
Se spolužačkou Jančou jsme už dělší dobu plánovaly výlet do Itálie, konkrétně do Říma. V tomto článku si můžete přečíst, jak náš bláznivý výlet vypadal. V dalších článcích ale naleznete recenzi na CK Vega Tour, na co si dát pozor, jak to vypadá ve Vatikánu, i kde jsme bydlely.