Duben 2015

Argo / Argo

26. dubna 2015 v 13:12 | LadaCroft |  Drama, thriller, horor, mysteriózní, historické
Slušné drama/thriller natočené dle skutečné události pojednává o "nepřátelském" Blízkém východě, s jehož pravidly není radno si zahrávat. Konec Íránské islámské revoluce si kvůli zajetí několika Američanů vyžádá pozornost prakticky celého světa.

Zdroj: Geekydork: November | 2012 [Obrázek]. Dostupné z: <https://geekydork.wordpress.com/2012/11/>


DENKDY... Všichni pošleme někomu dopis

20. dubna 2015 v 18:55 | LadaCroft |  Povídky, zamyšlení, etc.
Už za dva dny 22. dubna 2015 to bude přesně rok od založení tohoto blogu. Od té doby sem přibylo již 108 článků o cestování, filmech, stolních hrách a zajímavých místech.

Přemýšlela jsem, jak tyto blogové narozeniny oslavit, takže jsem si vymyslela takovou "akci". V dnešním světě si málokdo a málokdy najde čas na to, aby někomu napsal dopis či alespoň pohled (ačkoliv na ty pohledy si v rámci chlubení "heč já jsem tady a ty smrdíš doma" čas i peníze rádi najdeme). Proto jsem vymyslela na facebooku event, a budu ráda, když se všichni přidáte a budete sdílet.

Jako datum jsem zvolila pondělí 27. dubna, protože věřím v to, že když začneme hned na začátku týdne něčím ušlechtilým, co udělá radost nejen nám, budeme mít veselý celý týden. A jde tedy o to, abychom si našli čas, a poslali někomu, na koho myslíme, dopis. I kdyby třebas bydlel pár metrů od nás.

Akci najdete pod tímto odkazem, budu ráda, když budete sdílet a případně třeba i pošlete fotku s vaším dopisem. :) Věřím, že z toho bude mít dobrou náladu nejen příjemce, ale i odesílatel Usmívající se.

Slídil / Nightcrawler

19. dubna 2015 v 10:30 | LadaCroft |  Drama, thriller, horor, mysteriózní, historické
Konec roku 2014 nám do kin přinesl drama Slídil (Nightcrawler). Myslím, že název tohoto thrilleru je opravdu přesný, neboť pojednává o jistém zaměstnání, při kterém cizí neštěstí = vaše peníze. A někteří jsou pro to ochotni udělat cokoliv...

Zdroj: Ekkelt [Obrázek]. Dostupné z: <http://ekkelt.montages.no/>