Březen 2015

Zmizelá / Gone Girl

31. března 2015 v 23:01 | LadaCroft |  Drama, thriller, horor, mysteriózní, historické
Nenadálé zmizení krásné dívky z bohaté rodiny se zprvu zdá být nevysvětlitelné. Kdo za něj může? Manžel? Stará láska? Švagrová? A nebo je za tím něco jiného? Koukat se na tenhle film po půlnoci rozhodně nedoporučuji, nebudete moci spát a přitom se nejedná o horor. Snímek Zmizelá (Gone Girl) vám v hlavě rozvíří myšlenky...

Zdroj: Gone Girl [Obrázek]. Dostupné z: <https://www.http://meiju24.com/vodlist/?31.html>

Exodus: Bohové a králové / Exodus: Gods and Kings

31. března 2015 v 20:33 | LadaCroft |  Drama, thriller, horor, mysteriózní, historické
Do kina jsme na tento film nějak jít nestihli, ale kdo si počká, ten se dočká. Věřím tomu, že teď bych se na něj jít podívat do kina nebránila. Aneb Starej Zákon si pamatuju trochu jinak, ale na efekt pro diváka dobrý Usmívající se.

Zdroj: IDNES.cz - zprávy, kterým můžete věřit: Fotogalerie: Z filmu Exodus: bohové a králové [Obrázek]. Dostupné z: <http://kultura.idnes.cz/foto.aspx?r=filmvideo&c=A141215_181723_filmvideo_spm&foto=SPM57ede2_exodus.jpg>

Poděkování

29. března 2015 v 22:06 | LadaCroft |  Blog
V září jsme na vejšce měli jistý předmět. Jmenoval se Podnikový managment a "týrali" nás několika semestrálními pracemi. Jedna z nich byla na téma "Mé cíle", kde jsme si nejprve měli vytvořit rozvrh našeho času (celý týden po 15 minutách!!!) a poté vytvořit tabulku s plány týkající se různých kategorií života (rodina, kariéra, vzdělání, hobby,...) podle různého časového horizontu (krátkodobé plány, střednědobé plány a dlouhodobé plány).

Vím, že nemám vystudovanou žurnalistiku a některé stavby vět by občas také potřebovaly trochu poupravit (o slovní zásobě radši nemluvě), ale psaní je prostě a jednoduše něco, co mě baví a co mě naplňuje. I proto byl jedním z mých plánů nechat si za psaní platit.

A povedlo se!

V říjnu roku 2014 jsem se stala redaktorkou studentského serveru Dioné (znát budou pravděpodobně jen studenti Západočeské univerzity v Plzni) a v únoru letošního roku dokonce šéfredaktorkou. To už pochopitelně zabírá daleko víc času (propagace, zařizování článků se zaměstnanci ZČU, kontrolování článků po ostatních redaktorech), tudíž mě nesmírně mrzí, že nyní v březnu jsem sem přidala jen jeden článek.

Každopádně mě moc těší, že i přesto neklesla týděnní návštěvnost pod 100 lidí, opravdu si toho vážím a děkuji pravidelným čtenářům.

LC

Plán útěku / Escape plan

2. března 2015 v 9:58 | LadaCroft |  Drama, thriller, horor, mysteriózní, historické
Sylvester Stalone a Arnold Schwarzenegger? Šílená kombinace! Tedy alespoň pro mě, neboť se nejedná o mé zrovna oblíbené herce. Musím ale říct, že to není úplně špatný film, hlavně námět je super!

Zdroj: Feeling Movies: Plán úteku recenzia [Obrázek]. Dostupné z: <http://www.feelingmovies.sk/2013/plan-uteku-film-recenzia/15322>